همیشه خبر میکند !

toggle menu
اخبار نشان تعالی HSE

جزئیات برگزاری ۴ کارگاه‌ تخصصی اولین جشنواره نشان تعالی HSE

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان ضمن تشریح جزئیات ۴ کارگاه تخصصی اولین جشنواره نشان تعالی HSE، که زمستان سال جاری در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزارخواهد شد، از اعطای امتیاز پروانه اشتغال به کار مهندسی در صورت شرکت در ۴ کارگاه فوق نیز خبر داد.

ادامه خبر

بازدید مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی از دبیرخانه نشان تعالی HSE کشور

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه نشان تعالی HSE مهندس حامد مانی‌فر مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان به همراه کارشناس دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان سرکار خانم مهندس شاکری صبح امروز 96/10/6 از دبیرخانه نشان تعالی بازدید نمودند.

ادامه خبر

ضرب العجل شهرداری به مالکان ساختمان‌های پرخطر/ مقاوم‌سازی ساختمان‌ها بودجه می‌خواهد

اخیرا مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تاکید کرده است که حداقل ۲۴۳ ساختمان بسیار پر خطر در تهران وجود دارد، که وضعیت خطرپذیری آن در حد پلاسکو است.

ادامه خبر

اطلاعیه مهم درباره تفاوت نشان تعالی HSE با سایر طرح‌های مشابه

نظر به اهمیت شفاف سازی و پاسخ به سوالات عدیده مطرح شده در مورد مدل ارزیابی نشان تعالی HSE (مدل تدوین شده توسط دانشگاه تهران) و جشنواره اخیر مطرح شده با عنوان ارزیابی تعالی عملکرد HSE که در یک مجتمع آموزشی جنوب کشور راه اندازی شده است، خلاصه‌ای از مطالب پیرو تفاوت این دو طرح در ادامه آورده شده است.

ادامه خبر

اطلاعیه مهم و فوری درباره تغییر تاریخ برگزاری جشنواره

تاریخ برگزاری جشنواره و رویدادهای جانبی مشتمل بر کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه مربوطه از تاریخ ۱۰ الی ۱۲ دی ماه به تاریخ مناسب دیگری تغییر می‌یابد.

ادامه خبر

1 2 3 4 5 6 7 8
تصویر امنیتی

تماس
آدرس
  • آدرس دبيرخانه : تهران-خیابان سید جمال الدین اسدآبادی(یوسف آباد)-خیابان54-پلاک 14

  • 88050233- 88030995- 88030582(021)
  • 88051077- 88216459

  • info@hseawards.org
"موسسه بین المللی ارزیابی نشان تعالی سلامت ایمنی و محیط زیست رادمان HSE" در راستای «توسعه اعتماد عمومی و مشتری محوری» و به منظور رسیدگی سریع به شکایات و مشکلات شما مشتریان و همکاران گرامی و استفاده از گزارشات و نقطه نظرات شما عزیزان در کلیه زمینه ها تلاش دارد تا با استفاده از امکانات ارتباطی موجبات ارائه خدمات مناسب تری را برای شما فراهم نماید.