HSE برای تمام لحظات زندگی

toggle menu

اطلاعیه مهم و فوری 


به نام خدا 
دبیرخانه نشان تعالی HSE ، با انجام کلیه تمهیدات لازم ، برگزاری سومین همایش و جشنواره ملی نشان تعالی HSE را بصورتی درخور ، برنامه ریزی نموده بود که شیوع ویروس کرونا ، دانشگاه تهران و دبیرخانه را بر آن داشت که بر اساس رعایت اصول پیشگیری ، حفظ سلامت عزیزان شرکت کننده در جشنواره را مقدم دانسته و ضمن سپاس از همراهی و مشارکت کلیه سازمان ها ، موسسات ، شرکتها و کارشناسان محترم ثبت نام کننده در مراسم و رویدادهای جانبی آن ، برگزاری مراسم را در تاریخ پنجم و ششم اسفند ماه لغو نموده و آن را به اولین فرصت مناسب موکول نماییم .
بدیهی است که تاریخ جدید با هماهنگی سازمانهای متولی ، تصمیم گیری شده و بزودی اطلاع رسانی میگردد.

روابط عمومی دبیرخانه نشان تعالی HSE 

اطلاعیه مهم و فوری کمیته مدیریت بحران دانشگاه تهران 


در پی شیوع و انتشار ویروس کرونا کمیته مدیریت بحران دانشگاه در روز شنبه سوم اسفند ماه تشکیل و پس از رایزنی با مسئولان وزارت متبوع و مذاکره با دانشگاه علوم پزشکی تهران، به منظور پیشگیری از گسترش این ویروس، در موارد ذیل تصمیم گیری نمود که مراتب به کلیه روسای محترم پردیس ها، دانشکده ها و مدیران معزّز واحدها و بخش‌ها، اعضای گرامی هیأت علمی، کارمندان و دانشجویان عزیز دانشگاه ابلاغ می گردد: 
۱- به کلیه افراد توصیه می نماید بهداشت عمومی و فردی را رعایت نموده و از تماس با افراد دارای علائم، پرهیز و هرگونه مورد مشکوک را در اسرع وقت به مرکز بهداشت دانشگاه اطلاع داده و یا از طریق شماره تلفن 09193491260 اعلام نمایند.
۲- کلیه فعالیت های ورزش جمعی و استفاده از سالن های ورزشی، استخر و نظایر آن به دلیل امکان حضور افراد خارج از دانشگاه و آلوده به ویروس تا اطلاع بعدی متوقف شود.
۳- برگزاری کلیه جشنواره ها، سمینار ها کنفرانس ها، دیدار ها و نشست های عمومی، مراسم های نکوداشت، جلسات عمومی و نظایر آن به دلیل امکان حضور افراد خارج از دانشگاه و ناقل ویروس تا زمان عادی شدن  اوضاع به تعویق افتد.
۴- غیبت کلیه دانشجویان که محل اقامت آنان در کانون های احتمالی آلوده به ویروس قرار دارد،  یا درحال حاضر مشکوک به بیماری سرماخوردگی، آنفولانزا و نظایر آن هستند و یا دارای بیماری خاص و پر خطر می باشند، طی هفته جاری مجاز تلقی شود.
۵- مسئولان پردیس ها دانشکده ها و واحدها حداکثر تلاش خود را برای تهیه و تامین مواد بهداشتی، ضدعفونی و نظافتی به کار گرفته و در دسترس افراد قرار دهند.

 اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران 
 

تصویر امنیتی

جشنواره و رویدادهای آتی

پنجمین جشنواره نشان تعالی سلامت ، ایمنی و محیط زیست HSE

تماس
آدرس
  • آدرس دبيرخانه : تهران- خیابان انقلاب- خیابان 16 آذر- نبش کوچه عروجی- پلاک 54
  • تلفن تماس :
  • 66459108 (021)
  • 66174702 (021)
  • 66459058 (021)
  • 66459311 (021)
  • 66459871 (021)

  • فکس: 66459684(021)

  • info@hseawards.org
"موسسه بین المللی ارزیابی نشان تعالی سلامت ایمنی و محیط زیست رادمان HSE" در راستای «توسعه اعتماد عمومی و مشتری محوری» و به منظور رسیدگی سریع به شکایات و مشکلات شما مشتریان و همکاران گرامی و استفاده از گزارشات و نقطه نظرات شما عزیزان در کلیه زمینه ها تلاش دارد تا با استفاده از امکانات ارتباطی موجبات ارائه خدمات مناسب تری را برای شما فراهم نماید.