HSE برای تمام لحظات زندگی

toggle menu

قوانین و مقررات


شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات

موسسه بین‌­المللی ارزیابی نشان تعالی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE)

قوانین عمومی

تعریف مشتری یا کاربر

ارتباطات الکترونیکی

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

ثبت نام و پردازش اطلاعات

نظرات کاربران

محتوا

سیاست قیمت گذاری

نمایندگی

قوه قهریه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سرویس­های موسسه بین­‌المللی ارزیابی (دبیرخانه) نشان تعالی HSE به‌­دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت دبیرخانه نشان تعالی HSE به‌منظور استفاده از پروفایل شخصی، تکمیل فرآیند ثبت­‌نام و واریز وجه مربوطه، شرکت در کلاس‌­های مجازی و سایر خدمات ارائه شده به منزله آگاهی و پذیرش شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این دبیرخانه می­باشد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دبیرخانه نشان تعالی HSE منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک بوده و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط خواهد بود. در صورتی که در قوانین، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این دبیرخانه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و نسبت به بروز رسانی قوانین اقدام می­گردد و استفاده کاربر از سایت به معنای پذیرش تغییرات خواهد بود.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر (حقیقی / حقوقی) به فرد یا سازمانی اتلاق می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، نسبت به درخواست خدمات مورد انتظار اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات دبیرخانه نشان تعالی HSE استفاده می‏‌کنید، در هر یک از مراحل ثبت‌نام، معرفی پروژه، ارسال پیام الکترونیک و استفاده از خدمات پشتیبانی آنلاین، این ارتباطات به­‌صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که این دبیرخانه به‌­صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی و پیام رسان) به درخواست شما پاسخ دهد.

لازم به ذکر است که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در فرم ثبت‌­نام ارائه می‌کند، تنها راه برقراری ارتباط و ارسال مکاتبات و ارائه پشتیبانی­‌های آتی خواهد بود. جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد دبیرخانه نشان تعالی HSE برای اعضای وب سایت یا کانال نسبت به ارسال ایمیل یا پیامک اقدام نماید.

توجه داشته باشید که شماره 02188216459 و 30002304030995 تنها شماره‌­هایی هستند که دبیرخانه نشان تعالی HSE از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌نماید. بدیهی است که امکان دریافت پیام‌های کاربران و مشتریان از این طریق میسر نمی­باشد. همچنین ممکن است دبیرخانه نشان تعالی HSE از طریق کانال­‌های اجتماعی معرفی شده در سایت برای کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال نماید.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دبیرخانه نشان تعالی HSE، با هر شماره دیگری تخلف و سوء‌استفاده از نام این دبیرخانه تلقی شده و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@hseawards.com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

دبیرخانه نشان تعالی HSE به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. دبیرخانه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، از پروتکل‌­های امنیتی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن سایت استفاده نماید. دبیرخانه به‌ره­گیری کاربران و مشتریان از سرویس­‌ها و خدمات سایت را به منزله حسن اعتماد و  رضایت کاربران و مشتریان از این سیاست قلمداد می­‌نماید.

کلیه مطالب در دسترس از طریق هر یک از سایت­‌ها، نرم افزارها، کلاس­‌های مجازی مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوها، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دبیرخانه نشان تعالی HSE جزئی از اموال این موسسه محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامی موارد ذکر شده صرفاً در انحصار دبیرخانه نشان تعالی HSE می­باشد و هرگونه بهره­‌برداری بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این دبیرخانه محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دبیرخانه نشان تعالی HSE است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مندرجات وب‏‌سایت دبیرخانه نشان تعالی HSE و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای دبیرخانه محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات دبیرخانه نشان تعالی HSE، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربر است.

مرجع‌­های رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه­های رسمی این سایت یعنی www.hseawards با سه پسوند .com / .ir / .org و همچنین پایگاه وابسته یعنی www.hsetest.com می­باشد. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

ثبت‌­نام و پردازش اطلاعات

- کلیه خدمات دبیرخانه‌­ای (بجز خدمات آنلاین) و پشتیبانی صرفاً در روزها و ساعات کاری قابل ارائه خواهد بود . لازم به ذکر است که روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی می­باشد و کلیه درخواست‏‌های ثبت شده در روزها / ساعات غیرکاری در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏­گردد. دبیرخانه نشان تعالی HSE به کاربران و مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان ثبت­‌نام می‌‏دهد.

- دبیرخانه نشان تعالی HSE مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف ثبت‌­نام جدید، ثبت درخواست را متوقف نماید. این درحالیست که کلیه درخواست‌­های ثبت شده قبل از توقف ثبت­‌نام، به­‌صورت تمام و کمال اجرا می‌‏شود و دبیرخانه نسبت به اجرای تعهدات خود پایبند خواهد بود.
- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و هزینه ارائه سرویس و خدمات در سایت دبیرخانه نشان تعالی HSE، حق بلا اثر نمودن درخواست ثبت شده و فاکتور آنلاین صادر شده برای این دبیرخانه محفوظ است. واحد مالی دبیرخانه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به پرداخت کننده طی 24 الی 48 ساعت کاری و به حساب اعلام شده توسط کاربر / مشتری واریز نموده و عودت می­دهد. مشتری با ثبت‌­نام در سایت دبیرخانه نشان تعالی HSE می‌پذیرد که از این امر آگاهی کامل داشته و در این خصوص حق هرگونه ادعایی را از خود سلب می‌­نماید.

- با توجه به ثبت سیستمی درخواست، به­‌هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد. لازم به ذکر است در صورت ثبت اطلاعات اشتباه در فرم ثبت نام، فاکتور صادر شده از طرف سیستم از درجه اعتبار ساقط بوده و این دبیرخانه از ارائه خدمات و سرویس ثبت شده معذور خواهد بود. کشف تناقض در اطلاعات ارائه شده از سوی کاربر و مشتری در هر مرحله از ارائه خدمات منجر به توقف روند خدمت‌­رسانی شده و کلیه واریزی‌­های صورت گرفته به‌­عنوان ضرر و زیان ضبط می‌­گردد. بنابراین لازم است کاربران و مشتریان محترم هنگام ثبت درخواست نسبت به این مسأله دقت لازم را داشته باشند.

- تسویه کلیه هزینه مربوط به دریافت سرویس و خدمات در صورت استفاده از چک و یا واریز قسطی پیش از انجام ارزیابی نهایی ضرورت دارد.

- در صورت خرید سرویس و خدمات به­‌صورت چکی / اقساطی و یا استفاده از کد تخفیف پس از نهایی شدن ثبت‌­نام، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در پروژه‌­های معرفی شده و یا تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از درخواست، حذف یا تغییر سرویس و خدمات وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ ثبت­‌نام وجود ندارد.

نظرات کاربران

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با سرویس‌­ها و خدمات ارائه شده از سوی دبیرخانه نشان تعالی HSE باشد و بدیهی است رسیدگی به نقصان­‌های ناشی از فعالیت سایر سازمان­های همکار خارج از حیطه اختیارات این دبیرخانه می­‌باشد.

لذا جهت برخورداری از خدمات پشتیبانی و ارائه نظرات و پیشنهادات از طریق شماره تلفن­‌های درج شده در سایت (88030995 یا 88030582-021) تماس بگیرید یا از طریق صفحه "تماس با ما" در سایت­های رسمی معرفی شده نسبت به طرح سوال یا درخواست خود اقدام نمایید.

مشتریان و کاربران محترم می­توانند علاوه بر روش‌­های فوق نسبت به ارسال انتقاد یا شکایت خود ایمیل آدرس Info@hseawards.com اقدام نمایند.

محتوا

دبیرخانه نشان تعالی HSE نهایت تلاش و دقت خود را در راستای ارائه تمامی خدمات و سرویس‌‏های خود مبذول می­دارد و در راستای تولید محتوا در مرحله نخست از توانمندی عناصر درون سازمانی استفاده نموده و نسبت به تدوین و توسعه محتوای بی‌­بدیل اقدام می­‌نماید. این مهم در کلیه مراحل طراحی، شکل‌­گیری و توسعه مدل ارزیابی نشان تعالی HSE مصداق دارد. در مرحله بعد و به جهت مأخذ شکل­دهی چک لیست­‌ها از قوانین، آیین­نامه‌­ها و استانداردهای معتبر ملی و بین‌­المللی استفاده شده است. لازم به ذکر است این دبیرخانه علیرغم کلیه نظارت­‌ها و کنترل­‌های تعریف شده امکان بروز خطا و درج اطلاعات نامنطبق را امری محتمل قلمداد کرده و از کلیه ظرفیت­‌های موجود به­‌منظور پیشگیری از رخداد این دسته از موارد استفاده خواهد نمود. اگر خدمات و سرویس‌­های ارائه شده توسط این دبیرخانه مغایر با اطلاعات درج شده در سایت باشد تنها راه حل، ارتباط با واحد پشتیبانی و ممانعت از ارائه خدمات نامنطبق خواهد بود.

دبیرخانه نشان تعالی HSE هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و این دبیرخانه تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت دبیرخانه نشان تعالی HSE ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، صفحات نقد و بررسی، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط اعضاء، مشتریان و کاربران با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. اعضاء متعهد می­گردند که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
 © کلیه محتویات سایت دبیرخانه نشان تعالی HSE شامل قانون حق تکثیر شده و مالکیت آن نیز در انحصار این دبیرخانه می­باشد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در دبیرخانه نشان تعالی HSE مبتنی بر اصول مشتری مداری بوده و قیمت‏‌های ارائه شده برای ارائه خدمات با حداقل سود و هزینه بالاسری در نظر گرفته شده است. این دبیرخانه جهت قیمت‌­گذاری خدمات خود از مدل­‌های چند متغیره استفاده نموده که با در نظر گرفتن نوع صنعت، کلاس سازمان (سطح اهمیت)، تعداد نفر / روز ارزیابی، محل پروژه (فاصله از تهران) و اضافه نمودن سایر هزینه‌­های ثابت نظیر هزینه ارائه آموزش اولیه، هزینه تدوین گزارش و هزینه شرکت در جشنواره سالانه، از طریق نرم افزار طراحی شده نسبت به ارائه آنی فاکتور و هزینه خدمات اقدام می­‌نماید. به این قیمت درصد تعیین شده توسط نهاد قانون­گذار به­‌عنوان مالیات بر ارزش افزوده اضافه می­شود. تصویر آخرین گواهی ارزش افزوده موسسه بین­‌المللی ارزیابی نشان تعالی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) به جهت استفاده مشتریان و کاربران به پیوست فاکتور قرار گرفته است.

نمایندگی

دبیرخانه نشان تعالی HSE در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق همین دبیرخانه با آدرس ذکر شده در سایت (تهران- خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد) - خیابان54 - پلاک 14) پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلف از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی این دبیرخانه اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا بوده و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه پیش­بینی نشده، دبیرخانه نشان تعالی HSE هیچ گونه مسئولیتی به‌­عهده نخواهد داشت. از مشتریان و کاربران گرامی تقاضا می­شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارند.

تصویر امنیتی

جشنواره و رویدادهای آتی

پنجمین جشنواره نشان تعالی سلامت ، ایمنی و محیط زیست HSE

تماس
آدرس
  • آدرس دبيرخانه : تهران- خیابان انقلاب- خیابان 16 آذر- نبش کوچه عروجی- پلاک 54
  • تلفن تماس :
  • 66459108 (021)
  • 66174702 (021)
  • 66459058 (021)
  • 66459311 (021)
  • 66459871 (021)

  • فکس: 66459684(021)

  • info@hseawards.org
"موسسه بین المللی ارزیابی نشان تعالی سلامت ایمنی و محیط زیست رادمان HSE" در راستای «توسعه اعتماد عمومی و مشتری محوری» و به منظور رسیدگی سریع به شکایات و مشکلات شما مشتریان و همکاران گرامی و استفاده از گزارشات و نقطه نظرات شما عزیزان در کلیه زمینه ها تلاش دارد تا با استفاده از امکانات ارتباطی موجبات ارائه خدمات مناسب تری را برای شما فراهم نماید.